• Bireysel
  • Kurumsal

Hakkımızda

Biz Kimiz?

NetMax Telekomünikasyon Ltd.Şti

Bilgi Teknolojileri Kurumundan 06/12/2016 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı lisansını almış bulunmaktadır.

Tekirdağ'dan başlayıp tüm Türkiye'yi güvenli bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan NetMax, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, profesyonel bir kuruluştur.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak artırmaktayız.

Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi olan bireysel ve kurumsal hizmetlerin eksiksiz,müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve gelecekte de kendini hep zirvede tutmak için kendini yenileyen dünya teknolojisini yakından takıp edip uygulayan yenilikçi bir firmadır.

NetMax özel paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler sunmaktadır. Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle bireysel olarak ve birçok firmanın dikkatini çeken referanslarıyla adından sıkça söz ettiren güçlü ve dinamik kadrosuyla hayatınızı internet ortamında kolaylaştıran bir firmadır.

Yetkilendirme den Sorgulayabilirsiniz

Copyright 2021 NETMAX

WhasApp Destek Hattı